Dārgie kolēģi! Uzsākot Charm.lv portāla darbu, mēs vēl testējam to. Atvainojamies par neērtībām. Būsim pateicīgi, ja paziņosiet par ieraudzītajām kļūdām un nepilnībām uz info@charm.lv. Paldies par sapratni! Jūs esat burvīgi!SHOPPING CART ( 0 items for €0.00 )
(0)
BERNARD CASSIERE

Jasmine Refreshing facial lotion Limited edition

Atsvaidzinošs sejas losjons ar jasmīna ekstraktu

€ 21.00
€17.85
Ref: 58078
Tilpums: 95 ml
- + gb. Grozā
Unikāls produkts, kas palīdz kvalitatīvi pabeigt sejas attīrīšanu. Ļoti viegla tekstūra, kas nav lipīga un nerada diskomforta sajūtu, rūpēsies par Jūsu ādu un sniegs tai izsmalcinātu starojumu. Galvenie komponenti, kas ietilpst losjona sastāvā, – jasmīna ziedu ekstrakts un jasmīna ziedlapiņas, lieliski tonizē ādu, mīkstina un atbrīvo no lobīšanās problēmas, uzlabo sejas ādas toni. Jasmīna ekstrakts nomierina pat ļoti jutīgu un pārsausinātu ādu. Losjonam ir mīkstinoša iedarbība pie iekaisuma procesiem un kairinājumiem. Tas novērš dedzināšanas sajūtu un nepatīkamu saspringumu. Ērts flakons, ko viegli paņemt līdzi ceļā, un atsvaidzināties jebkurā brīdī. Piemērots jebkuram ādas tipam. Ierobežots izlaidums!
Jasmine flowers extract  Jasmīna ziedu ekstrakts nomierinoša un mīkstinoša iedarbība
Jasmine petals Jasmīna ziedlapas nomierinoša un mīkstinoša iedarbība
Glycerin Glicerīns mitrinoša iedarbība
Aloe vera Alveja mitrināšana un remineralizācija
Lietot no rīta un/vai vakarā, lai noslēgtu grima noņemšanu un atsvaidzinātu sejas ādu. Uzklāt ar vates plāksnīti uz sejas un kakla, izvairoties no acu zonas, un labi nosusināt. Turpināt ar ierasto Bernard Cassière mitrinošo krēmu.

PIERAKSTĪTIES VĒSTKOPAS SAŅEMŠANAI