Dārgie kolēģi! Uzsākot Charm.lv portāla darbu, mēs vēl testējam to. Atvainojamies par neērtībām. Būsim pateicīgi, ja paziņosiet par ieraudzītajām kļūdām un nepilnībām uz info@charm.lv. Paldies par sapratni! Jūs esat burvīgi!(0)
BERNARD CASSIERE

Vanilla&Monoï Beautifying body milk

€23.00
Ref: 18281
Tilpums: 125 ml
- + gb. Grozā

Kūstošs, vieglas tekstūras pērļains pieniņš, kas apvij jūsu ķermeni ar maigumu un tropisku paradīzes aromātu un pērļainu mirdzumu*.

Produkts satur Monoï (Taiti) un kokosrieksta eļļas, kas pazīstamas ar savām barojošām un mīkstinošām īpašībām. Bagātināts ar vaniļas ekstraktu (Taiti), kas ir slavena ar fitoaizsargājošām spējām, pateicoties augstam polifenolu saturam (nomierina, mīkstina, novērš ādas priekšlaicīgu novecošanu). 

Piemērots visiem ādas tipiem.


*Sabiedrības skaistules jau “nolika eksāmenu“ strobingā (sejas korekcija ar hailaiteru (no angļu val. to highlight - izcelt)), kas paredzēts noteiktu sejas daļu izcelšanai. Ir pienācis laiks „paaugstināt kvalifikāciju”: modē ienāk strobings ķermenim! Triks ar hailaiteru padara siluetu vizuāli tievāku un rada noslēpumainu mirdzumu. Kā arī viltīgā izgaismošana tiek lietota, lai uzsvērtu muskuļu reljefu uz kājām un vēdera.

Monoï from Tahiti -   mitrinoša, nomierinoša iedarbība;
Coconut oil  mīkstinoša iedarbība;
Vanilla extract  stimulējoša un pret brīvajiem radikāļiem iedarbība

Uzklāt uz ķermeņa no rīta un vakarā  augšupejošām masāža kustībām. 

Bernard Cassière – alternatīvais profesionālās kosmētikas zīmols no Francijas, kas apvieno 100% efektivitāti un baudu.

Oriģināli un unikāli augu un jūras valsts izcelsmes ingredienti, kā arī neapstrādātas dabiskās sastāvdaļas.

Bernard Cassière izstrādāja jaunās ķermeņa kopšanas produktu līnijas ar inovatīvām formulām un aromātiem, kas paredzētas radīt relaksācijas sajūtu un lielisku pašsajūtu.

Šoreiz Bernard Cassière ielūdz izbaudīt “Taizemes ceļojumu” THAILAND SPIRIT GREEN TEA un “iegremdēties” “Polinēzijas sapnī” POLYNESIAN DREAM MONOI – VANILLA! Jūs apburs jaunie aromāti un tekstūras, no kurām tik jāizvēlas Jūsu favorīts!

 

PIERAKSTĪTIES VĒSTKOPAS SAŅEMŠANAI