Dārgie kolēģi! Uzsākot Charm.lv portāla darbu, mēs vēl testējam to. Atvainojamies par neērtībām. Būsim pateicīgi, ja paziņosiet par ieraudzītajām kļūdām un nepilnībām uz info@charm.lv. Paldies par sapratni! Jūs esat burvīgi!(0)
BERNARD CASSIERE

Green tea scent body oil

€18.00
Ref: 18286
Tilpums: 100 ml
- + gb. Grozā

Šis apburošais produkts ideāli piemērots ķermeņa ādas ikdienas barošanai un masāžai. 

Augu izcelsmes eļļa, bagātināta ar Е vitamīnu, veicina ādas aizsardzības mehānismu pastiprināšanu, attīrīšanu un cīņu ar brīvajiem radikāļiem, savukārt pateicoties atsvaidzinošajam zaļās tējas lapu, baltā muskusa un sausās zāles aromātiem, uzlabo pašsajūtu. Eļļa palīdzēs radīt labu garastāvokli no rīta un atslābināties pirms miega. 

Rekomendēta sausai ādai.

Vitamin E -   antioksidējoša un pret brīvo radikāļu iedarbība;
Corn oil - barojoša, mīkstinoša iedarbība.

No rīta un/vai vakarā uzklāt uz visa ķermeņa. Var uzklāt arī uz samitrinātas ādas, kas veicina labāku produkta penetrāciju.

Bernard Cassière – alternatīvais profesionālās kosmētikas zīmols no Francijas, kas apvieno 100% efektivitāti un baudu.

Oriģināli un unikāli augu un jūras valsts izcelsmes ingredienti, kā arī neapstrādātas dabiskās sastāvdaļas.

Bernard Cassière izstrādāja jaunās ķermeņa kopšanas produktu līnijas ar inovatīvām formulām un aromātiem, kas paredzētas radīt relaksācijas sajūtu un lielisku pašsajūtu.

Šoreiz Bernard Cassière ielūdz izbaudīt “Taizemes ceļojumu” THAILAND SPIRIT GREEN TEA un “iegremdēties” “Polinēzijas sapnī” POLYNESIAN DREAM MONOI – VANILLA! Jūs apburs jaunie aromāti un tekstūras, no kurām tik jāizvēlas Jūsu favorīts!

 

PIERAKSTĪTIES VĒSTKOPAS SAŅEMŠANAI