Dārgie kolēģi! Uzsākot Charm.lv portāla darbu, mēs vēl testējam to. Atvainojamies par neērtībām. Būsim pateicīgi, ja paziņosiet par ieraudzītajām kļūdām un nepilnībām uz info@charm.lv. Paldies par sapratni! Jūs esat burvīgi!(0)
SOTHYS

Amber & myrrh escape Beautifying legs enhancer

Tonējošs gēls kājām

€20.00
Ref: 109744
Tilpums: 75 ml
- + gb. Grozā

Dzintarains gēls nekavējoties piešķir kāju ādai skaistu iedeguma toni, uzlabojot to izskatu.


Gēls nesatur mākslīgo iedegumu, ādas tonēšanu panāk karamele – dabīga krāsviela un aromatizators. Dateļu un dzintara ekstrakti un kukurūzas graudu eļļa baro, atjauno un mīkstina ādu, nodrošinot lielisku un noturīgu dabīga iedeguma iespaidu.

Date oily extract  -                                                          dateļu eļļains ekstrakts -        
atjauno ādas tonusu un tvirtumu, mitrina, mīkstina un veicina detoksikāciju;  

Amber oil  
dzintara ekstrakts -
atjauno ādas tvirtumu, kā arī tonizē, atsvaidzina un nodrošina liftinga efektu.

Uzklāt uz nedaudz mitras kāju ādas un vieglām kustībām izlīdzināt. Turpināt līdz produkts pilnībā iesūcies vai āda nožuvusi, tikai pēc tam apģērbties. Lai panāktu mazāk intensīvu toni, produktam iespējams pievienot parastu mitrinošu ķermeņa losjonu. Pēc uzklāšanas rokas nomazgāt ar ziepēm. Produktu no ķermeņa ādas iespējams nomazgāt ar ūdeni un mazgāšanās līdzekli.

Skaistums – tā ir māksla!

Jūsu āda ir pelnījusi pašu labāko! Tekstūru un aromātu greznība, katra produkta apstiprināta augsta efektivitāte, daudzums unikālu izstrādņu, patentu un know-how, oriģinālas kopšanas metodes, satriecošas dažādas salonu programmas un līnijas lietošanai mājas apstākļos – tas viss ir SOTHYS!

SOTHYS filozofijas centrā ir klients, viņa skaistums un labklājība. Sejas un ķermeņa ādas kopšanas programmas – tie ir izsmalcināti SPA rituāli, kur estētisko uzdevumu risinājums neatraujami saistīts ar labvēlīgu ietekmi uz visiem sajūtu orgāniem, komfortablu relaksāciju, enerģijas atjaunošanu un noturīgu atjaunināšanu.

PIERAKSTĪTIES VĒSTKOPAS SAŅEMŠANAI