Dārgie kolēģi! Uzsākot Charm.lv portāla darbu, mēs vēl testējam to. Atvainojamies par neērtībām. Būsim pateicīgi, ja paziņosiet par ieraudzītajām kļūdām un nepilnībām uz info@charm.lv. Paldies par sapratni! Jūs esat burvīgi!(0)
SOTHYS

Amber and myrrh escape Nourishing body gel

Barojošs gēls ķermenim

€25.00
Ref: 109742
Tilpums: 125 ml
- + gb. Grozā

Ar valdzinošu aromātu apveltītais barojošais ķermeņa gēls ādu padara samtainu un maigu un liek justies, kā noslēpumainajās austrumu zemēs.


Aromātiskais gēls satur dateļu, dzintara, rozmarīna ekstraktus un barojošās sojas un kviešu dīgstu eļļas, tā eļļainā tekstūra maigi aptver ādu, to mitrinot, mīkstinot un atjauninot.

Date oily extract  -                                                          dateļu eļļains ekstrakts -        
atjauno ādas tonusu un tvirtumu, mitrina, mīkstina un veicina detoksikāciju;  

Amber oil  
dzintara ekstrakts -
atjauno ādas tvirtumu, kā arī tonizē, atsvaidzina un nodrošina liftinga efektu;


Corn germ oil -  kukurūzas dīgstu eļļa -                     aizsargā, atjauno un mitrina dehidratētu, bojātu un kairinātu ādu.
Uzklāt un vieglāk kustībām izziest uz ķermeņa ādas.
Skaistums – tā ir māksla!

Jūsu āda ir pelnījusi pašu labāko! Tekstūru un aromātu greznība, katra produkta apstiprināta augsta efektivitāte, daudzums unikālu izstrādņu, patentu un know-how, oriģinālas kopšanas metodes, satriecošas dažādas salonu programmas un līnijas lietošanai mājas apstākļos – tas viss ir SOTHYS!

SOTHYS filozofijas centrā ir klients, viņa skaistums un labklājība. Sejas un ķermeņa ādas kopšanas programmas – tie ir izsmalcināti SPA rituāli, kur estētisko uzdevumu risinājums neatraujami saistīts ar labvēlīgu ietekmi uz visiem sajūtu orgāniem, komfortablu relaksāciju, enerģijas atjaunošanu un noturīgu atjaunināšanu.

Special offers :
Sensations Oriental offer

PIERAKSTĪTIES VĒSTKOPAS SAŅEMŠANAI