Dārgie kolēģi! Uzsākot Charm.lv portāla darbu, mēs vēl testējam to. Atvainojamies par neērtībām. Būsim pateicīgi, ja paziņosiet par ieraudzītajām kļūdām un nepilnībām uz info@charm.lv. Paldies par sapratni! Jūs esat burvīgi!(0)
SOTHYS

Amber and myrrh escape shower foam

Dušas putas

€20.00
Ref: 109746
Tilpums: 150 ml
- + gb. Grozā

Maigās krēmveida dušas putas satur dateles un baltās saponārijas ekstraktu, tās ķermeni apvij ar apburošu dzintara aromātu.


Samtainās putas viegli noklāj ķermeni un raisa siltuma un austrumnieciska maiguma izjūtas. Tās attīra ādu, padarot to maigu un patīkamu. Siltais, saldais uz koksnes notīm veidotais aromāts pavadīs ilgu laiku. 

Date oily extract  -                                                          dateļu eļļains ekstrakts -        
atjauno ādas tonusu un tvirtumu, mitrina, mīkstina un veicina detoksikāciju;  

Panthenol  
B5 vitamīns (pantenols) -
stimulē šūnu atjaunošanās proces;


Rosemary leaf extract  rozmarīna ekstrakts -                     lielisks dabisks imūnstimulators un antidepresants.
Pirms lietošanas sakratīt flakonu. Putas uzklāt uz mitras ķermeņa ādas un noskalot dušā.
Skaistums – tā ir māksla!

Jūsu āda ir pelnījusi pašu labāko! Tekstūru un aromātu greznība, katra produkta apstiprināta augsta efektivitāte, daudzums unikālu izstrādņu, patentu un know-how, oriģinālas kopšanas metodes, satriecošas dažādas salonu programmas un līnijas lietošanai mājas apstākļos – tas viss ir SOTHYS!

SOTHYS filozofijas centrā ir klients, viņa skaistums un labklājība. Sejas un ķermeņa ādas kopšanas programmas – tie ir izsmalcināti SPA rituāli, kur estētisko uzdevumu risinājums neatraujami saistīts ar labvēlīgu ietekmi uz visiem sajūtu orgāniem, komfortablu relaksāciju, enerģijas atjaunošanu un noturīgu atjaunināšanu.

Special offers :
Sensations Oriental offer

PIERAKSTĪTIES VĒSTKOPAS SAŅEMŠANAI